top of page

 1958 - הפוד טראק הראשון בישראל

לחתונות ואירועים

הפוד טראק הראשון בישראל. האמיתי!

מי מאיתנו מתגעגע לימים ההם.. היינו ילדים קטנים ותמימים.. אתם בוודאי זוכרים את האוטו גלידה, שברגע שהשמיע צליל נעים, כולנו רצנו אליו כדי לקנות גלידה..
עם השנים התבגרנו, והאוטו גלידה לאט לאט נעלם.. והוא כבר כמעט איננו.
כיום בישראל העסק של משאיות מזון (פוד טראק) מקורי איננו. באירועים מיוחדים, במיוחד חתונות, אנחנו אכן רואים ״פוד טראק״ שהוא בר קוקטיילים לחתונה שמוזגת קוקטיילים / שמגישה אוכל לאורחים. לצערנו זה ״חליפת פוד טראק״ ולא משאית מזון אמיתית שבאמת נוסעת.

לעומת זאת, בארצות הברית לדוגמא,: הנושא של הפוד טראק הוא עיניין חם מאד. פוד טראק (משאיות מזון), נוסעות נוסעות ונוסעות קילומטרים רבים. מוזגות שתיה ואוכל וכל מה שבא ליד ללקוחות והן לא מפסיקות לנסוע מיעד ליעד... הגודל של הרכבים האלה פשוט אימתני.

אנחנו, Richter's גאים בגאווה אדירה להיות הפוד טראק הראשון המקורי במדינת ישראל!
הרכב שלנו מקורי בהחלט בעל רישיונות אמיתיים. לא ניגרר ולא פיברגלס. פוד טראק אמיתי. נוסע. 
אנחנו שמחים לספק ללקוחות שלנו חוויה אמיתית של רכב אמיתי, עם כסא נהג אמיתי ומושבים, בגודל של רכב אמיתי ולא ניגרר.
פוד טראק שיכול להגיע לכל מקום בארץ ולכל צורך בהתאם ללקוחות שלנו. בין אם זה פוד טראק לפסטיבלים או פוד טראק לחתונות בעל מראה רכב אמיתי.


 

Fresh Homemade Pasta

הגעה לכל הארץ!

פוד טראק עם הרבה שימושיות.

היתרון בפוד טראק מקורי, שהוא יכול לשמש כל דבר שעולה לכם בראש. כל ה״פוד טראק״ שיש היום, הם נגררים, הם למעשה בנויים עבור משהו מסוים. נניח: ניגרר שבנוי לבר קוקטיילים או ניגרר שבנוי להגיש גלידות.
בנוסף, הצורה של המשאיות מזון או הבר הנייד הינם צורה של רכב טרנספורטר T2 ולא T1 מקורי ואמיתי כמו שלנו.

אנחנו בחברת Richter's הפוד טראק היחידי בארץ, שנוסע בעל צורת הטרנספורטר T1 האייקוני.
אנחנו כמעט ויכולים למלא כל דרישה שלכם.
בין אם זה פוד טראק לפסטיבלים בדרום, צפון וכל הארץ.. בין אם זה פוד טראק שיהיה בר קוקטיילים נייד לחתונה או אפילו עמדת דיג׳יי ניידת (כמו בעדלאידע בפורים) או עמדת דיג׳י לחתונה, אנחנו כאן! וכמובן, פוד טראק לחתונות שחוץ מבר קוקטיילים נייד, אנחנו יכולים גם להגיש דרכו אוכל וקינוחים. אפילו עמדת צילום ברכב אספנות..
ואנחנו מבטיחים לכם דבר אחד - אין ספק שזה האטרקציה המרכזית שאין אורח אחד שלא יצלם אותה וכמובן יגרום לו למשהו נוסטלגי של פעם... וכמובן שהוא לא ישכח את האירוע הזה.
Female Chef
DANI8055.jpg

היי נעים מאד, אני דניאלה. אני שפית בעלת ניסיון רב בעולם האוכל. התחלתי את לימודיי בדן גורמה.. והאמת? זה היה כרטיס הכניסה שלי לעולם המסעדות והקייטרינג. אני בתחום הזה מתוך תשוקה אדירה למקצוע. אני מבטיחה לכם, שהכל נעשה עם המון אהבה! וכמובן שום דבר אינו תעשייתי. הכל עבודת יד וניסיון של שנים.

אתם תתאהבו, אני מבטיחה. 

אז
מי אנחנו

 • איזה סוג של קוקטיילים יש לכם בבר ?
  יש לנו מגוון רחב של קוקטיילים שיתאימו לכל אחד! החל מקוקטיילים מתוקים-חמוצים ועד קוקטיילים שהאלכוהול מאד מורגש. אנחנו בנינו תפריט מנצח שקולע בול לטעם של כל אחד. יש לנו קוקטיילים על בסיס: וודקה, ג׳ין, טקילה, אננס, מידורי, וויסקי, רום ואפילו יין. המגוון הוא עצום ולא חסרים קוקטיילים שיפגעו בול לטעם של כל אחד ואחת.
 • האם אתם יכולים להכין רק את הקוקטיילים שלכם? או שאני יכול לבקש מכם להכין לי קוקטיילים איזה שאני רוצה?
  בר קוקטיילים זה משהו שאנחנו מדברים עם הלקוחות שלנו ומציעים לו קודם כל את הקוקטיילים שלנו. כמובן שאם אתם רוצים קוקטיילים שלכם שהם לא בתפריט שאנחנו מציעים, אין בעיה אפשרי.
 • מה ההבדל בין הקוקטיילים שלכם? לבין הקוקטיילים המפורסמים והותיקים?
  לא את כל הקוקטיילים שלנו אנחנו המצאנו. יש קוקטיילים לדוגמא: מרגריטה המפורסם, שהוא קיבל מאיתנו טוויסט ושדרגנו אותו על מנת שהוא יהיה מעודכן לשנת 2022. קוזמו – הקוקטייל המפורסם מהסרט ״סקס והעיר הגדולה״ שהוא על בסיס וודקה, לקחנו אותו ועשינו לו טוויסט משלנו על מנת להפוך אותו למעודכן ל 2022 ולא מה שהיה פעם.
 • האם יש אפשרות להדפיס תמונות על הקוקטיילים לאורחים?
  כן, קיימת אופציה כמובן בתשלום. אנחנו עושים תמונות של החתן והכלה בלבד או שאם זה מסיבת רווקות אנחנו מדפיסים לכל אחת תמונה. את התמונות אנחנו עושים מראש, מכיוון שאנחנו מדפיסים אותם בצבע בדיו סוכר. ״המכונה״ שעושה את זה בלייב לאורחים, היא על הדפסה מדיו גזר ולכן התמונות יצאו או בצבע ורוד או בצבע שחור. אנחנו עושים תמונה בצבע מלא.
 • האם חוץ מבר קוקטיילים אפשר לקחת דרככם את האלכוהול? הכוונה תפריט?
  בוודאי! יש לנו 3 סוגי תפריט, חוץ מבר קוקטיילים. שניתן לבחור ולקחת את האלכוהול מאיתנו, בהתאם לתקציב שלכם.
 • האם יש לכם אופציה לבר נייד ברכב אספנות?
  זה למעשה בר קוקטיילים הדגל שלנו. אנחנו מגיעים לאירוע שלכם עם הרכב! הרכב הוא רכב אמיתי בעל רישיונות נהיגה אמיתיים ולא ניגרר לעומת החברות האחרות.
bottom of page